Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy. Poza nią łączy nas pasja przygody, wyprawy po szczyt i w głąb nieznanych jaskiń. Dla wielu podejmujemy niepotrzebne ryzyko, według nas to ryzyko niezbędne, by poznać samego siebie, przełamać własne słabości, by świadomie decydować o swoim losie i brać odpowiedzialność za tych, z którymi łączy nas lina.

Od wielu lat zdobywamy doświadczenie czynnie uprawiając alpinizm, taternictwo jaskiniowe, wspinaczkę wysokogórską, kanioning. Działamy w Tatrach Polskich, Włoskich Dolomitach, Południowych Alpach Francuskich, uczestniczymy w eksploracyjnych speleowyprawach w Alpy Austriackie. Członkowie naszej ekipy to taternicy jaskiniowi, instruktorzy sportu i wspinaczki sportowej, uczestnicy kursów ratownictwa jaskiniowego, alpiniści, członkowie klubów zrzeszających grotołazów i taterników, technicy parków linowych.

Czerpiemy satysfakcję z możliwości wykorzystywania naszych indywidualnych doświadczeń górskich w pracy na wysokościach. Góry i jaskinie uczą nas wzajemnego zaufania, dyscypliny, partnerstwa i determinacji w podejmowaniu wyzwań. Górski kodeks obowiązuje nas także na co dzień w pracy i gwarantuje jej bezpieczeństwo.

Z pozdrowieniami
Katarzyna Jasińska
Maciej Dziurka

tel. 504530845, 509427143
Wszelkie prawa reprodukcji oraz kopiowania dokumentów, ilustracji oraz zdjęć są zastrzeżone.